Osiedle Śnieżna – Porąbki V etap
 
Twój kawałek Rzeszowa!
 
       Osiedle Śnieżna - Porąbki charakteryzuje z jednej strony szybki dojazd do centrum miasta (7-10 min. samochodem), a z drugiej cisza i piękne tereny zielone. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, sklep samoobsługowy, poczta oraz przystanki autobusowe MPK.
 
      Firma Szerbud znana jest ze stosowania najlepszych materiałów budowlanych wiodących producentów (m.in. pustaki Porotherm oraz dachówka ceramiczna) oraz z tego, że korzysta z usług wykwalifikowanych i solidnych wykonawców. Dlatego też nie przypadkowo Nabywca otrzymuje Gwarancję Solidności!
 
   V etap osiedla to 17 domów w zabudowie szeregowej rozmieszczonych w 4 zespołach. Budynki są wygodne i charakteryzują się przemyślanymi układami funkcjonalnymi. Posiadają między innymi przestronny salon i gabinet na parterze oraz osobą strefę dla rodziców na piętrze (z własną sypialnią, łazienką, garderobą oraz tarasem).
 
 
      STANDARD PREMIUM, w którym realizowana jest inwestycja – podwyższony standard deweloperski, w tym pełna infrastruktura (m.in. ogrodzenie i kostka brukowa) sprawia, że po stronie Nabywcy pozostają jedynie finalne prace wykończeniowe.
 
*Osiedle charakteryzuje się:
 
- Bardzo dobrą lokalizacją
- Nowoczesną architekturą
- Dużymi działkami o pow. 3- 6,5 ara
- Przestronną strefą dzienną z dużym salonem oraz strefą dla rodziców
- Wygodnym pokojem typu gabinet na parterze
- Energooszczędną technologią w zakresie rozwiązań budowlanych, m.in. REKUPERACJĄ, OKNAMI 3-SZYBOWYMI, STYROPIANEM O GR. 18 CM
- Nowoczesnym PAKIETEM GRZEWCZYM, zawierającym gazowy kocioł kondensacyjny z zasobnikiem 100 l, cyrkulację ciepłej wody oraz ogrzewaniem podłogowym na całej powierzchni domu
- Kompleksowo wykonanymi pracami zewnętrznymi (tj. ogrodzeniem, bramą, furtką, kostką brukową, uporządkowanym terenem wraz z posianą trawą).
Zapraszamy do obejrzenia domów na terenie inwestycji!
 
* szczegółowe informacje w biurze sprzedaży

 

 


MASZ PYTANIA?
ZOSTAW SWÓJ NUMER - ODDZWONIMY!

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najszybszym czasie. Dane wykorzystamy jedynie do nawiązania kontaktu.

+48 17 85 86 412605 151 882
biuro@szerbud.pl
FACEBOOK
YOUTUBE
LOKALIZACJA